Marsch in der Holsteinischen Schweiz
Sun, May 3, 2026
24306 Plön
24306 Plön
Wettbewerbe
- 17k Hiking
- 24k Hiking
- 44k Hiking
Race Overview
| Date: | Sunday, May 3, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 09:30 AM |
| Sport: | hiking |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 17 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Grosse Insel 1, 24306 Plön
Race Overview
| Date: | Sunday, May 3, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 09:30 AM |
| Sport: | hiking |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 24 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Grosse Insel 1, 24306 Plön
Race Overview
| Date: | Sunday, May 3, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 08:30 AM |
| Sport: | hiking |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 44 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Grosse Insel 1, 24306 Plön
Nearby accommodations
Contact
27952/996008/2026-04-02 22:23:06