Val d’Aran by UTMB
July 1 - July 5, 2026
25530 Vielha
25530 Vielha
Wettbewerbe
- 55k Trailrun
- 110k Trailrun
- 163k Trailrun
- 15k Trailrun
- 32k Trailrun
Race Overview
| Date: | Wednesday, July 1, 2026 |
|---|---|
| Sport: | Trailrun |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 55 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Av. Castiero 5, 25530 Vielha
Race Overview
| Date: | Friday, July 3, 2026 |
|---|---|
| Sport: | Trailrun |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 110 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Av. Castiero 5, 25530 Vielha
Race Overview
| Date: | Friday, July 3, 2026 |
|---|---|
| Sport: | Trailrun |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 163 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Av. Castiero 5, 25530 Vielha
Race Overview
| Date: | Saturday, July 4, 2026 |
|---|---|
| Sport: | Trailrun |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 15 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Av. Castiero 5, 25530 Vielha
Race Overview
| Date: | Sunday, July 5, 2026 |
|---|---|
| Sport: | Trailrun |
| Event-Type: | race |
| Distance: | 32 K |
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Av. Castiero 5, 25530 Vielha
Nearby accommodations
Contact
28417/977855/2025-09-24 13:15:05