Rund um Natters Gaudi-Team-Triathlon
Sun, July 5, 2026
6161 Natters
6161 Natters
Wettbewerbe
- Relay triathlon (8,01 km)
Race Overview
| Date: | Sunday, July 5, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 11:15 AM |
| Sport: | triathlon |
| Event-Type: | race |
| Swimming: | 0.21 K |
| Cycling: | 4.5 K |
| Running: | 3.3 K |
| Course profile: | rolling course |
Course
This race is on a rolling course.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
Sportplatz Natters, Feldweg 9, 6161 Natters, AT
Nearby accommodations
Contact
29898/983742/2025-11-02 13:15:06