Shake Your Shamrocks
Oconomowoc, WI 53066
- 1k
- 2M Walk
- 5k
- 10k
Race Overview
| Date: | expected Saturday, March 13, 2027 |
|---|---|
| Race start time: | 10:45 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 1 K |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Race Overview
| Date: | expected Saturday, March 13, 2027 |
|---|---|
| Race start time: | 11:00 AM |
| Sport: | walking |
| Distance: | 2 M |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Race Overview
| Date: | expected Saturday, March 13, 2027 |
|---|---|
| Race start time: | 11:00 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 5 K |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Race Overview
| Date: | expected Saturday, March 13, 2027 |
|---|---|
| Race start time: | 11:00 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 10 K |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
37238 Valley Road, Lucky Chucky's Beach Bar & Grill, Oconomowoc, WI 53066, US
Nearby accommodations
Contact
23630/995053/2026-03-26 11:11:06