Jailbreak Marathon September 28th
September 2026
Wautoma, WI 54982
Wautoma, WI 54982
Wettbewerbe
- 5k Run & Walk
- 10k
- 13.1M
- 26.2M
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Saturday, September 26, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 08:30 AM |
| Sport: | Run & walk |
| Distance: | 5 K |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Saturday, September 26, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 08:30 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 10 K |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Saturday, September 26, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 07:30 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 13.1 M (21,0975 K) |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Saturday, September 26, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 07:30 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 26.2 M (42,195 K) |
Where is the start?
What:
Start for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
513 South Fair Street, Wautoma, WI 54982, US
Nearby accommodations
Contact
24219/980246/2025-10-09 08:41:04